Barw AKB Szczytno broni w ogólnopolskich zawodach coraz więcej zawodników. Młodzieżowy bieg w Płońsku wygrał Wiktor Dąbrowski, uczeń szczycieńskiego Gimnazjum nr 1.

Młode wilki z AKB

Dla młodego szczytnianina był to pierwszy wyjazd ze starszymi kolegami z klubu - i od razu bardzo udany. Wygrał bieg na 2 km. - Wiktor pobiegł bardzo dobrze taktycznie, nie poddał się emocjom - chwali swojego młodszego kolegę prezes AKB Krzysztof Wilczek. Drugi z klubowego narybku, Adam Zdunek, zajął w tym samym biegu 5. miejsce.

Dorośli zawodnicy AKB wystartowali w Płońsku w VII Ogólnopolskim Biegu im. Piotra Sękowskiego, czcząc w ten sposób pamięć przedwcześnie zmarłego biegacza, zwycięzcę jednego z Maratonów Juranda. Dystans 10 km przemierzyło około setki zawodników. Krzysztof Wilczek był 21., Stanisław Bałdyga - 28., Józef Zdunek - 47., Artur Trochimowicz - 52., Stefan Jankowski - 63., Zygmunt Zapadka - 64.